Ga met ons mee op de Ter Rijstwandeling in het schilderachtige Heikruis! š„¾
In deze video verkennen we het glooiende landschap van het Pajottenland. We starten aan de Sint-Bernarduskerk in Heikruis, trekken door de golvende velden en ontdekken het prachtige kasteeldomein Ter Rijst. Onderweg bewonderen we historische vierkantshoeven en maken we kennis met de fiere Brabantse trekpaarden die zo typerend zijn voor deze streek.
Hoewel het dorp moderniseert, blijft de authentieke, landelijke sfeer ā dat bekende ‘Toscaanse parfum’ ā hier tastbaar. Een wandeling vol afwisseling, natuur en rust.
š Locatie: Heikruis (Pepingen) š Afstand: +/- 8 km (Ter Rijstwandeling) š” Tip: Draag in de wintermaanden stevige wandelschoenen of laarzen, het pad kan er drassig bij liggen!
Vond je dit een leuke video? š Geef een duimpje omhoog! š Abonneer je op ons kanaal voor meer wandelavonturen. š¬ Laat in de reacties weten wat jouw favoriete plek in het Pajottenland is!
Enkele links:
Op wndln.be staat een uitvoerig verslag met mooie foto”s
Pasar.be houdt het wat korter maar je vindt er toch de nodige info
Op wandelknooppunt.be staat er info en een kaart met knooppunten
Bij het weekkblad Libelle vind je een artikel over Heikruis.
natuurenbos.be heeft een pagina over het Ter Rijst-park
op Facebook bestaat er een openbare groep “Ik wandel graag” van Hans Vos. Lijkt me leuk ik ga me lid maken.
Natuurlijk heeft Heikruis ook een wikipedia-pagina
Ik vond ook enkele leuke Youtube filmpjes:
Plaats een reactie